حساب کاربری
دریافت کد:
0 علاقه مند
لیست علاقه مندان

دانلود کارتون پسر شجاع پسر شجاع قسمت ششم دوبله فارسی با لینک مستقیم

داستان این کارتون
(برای خواندن داستان کامل بر روی شماره ها کلیک کنید)

پسر شجاع (به ژاپنی:  Don Chuck Monogatari) نام یک سریال کارتونی ژاپنی است. این سریال محصول استودیو Knack در بین سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ است. پسر شجاع در اوایل دهه شصت خورشیدی توسط شبکه اول تلویزیون ایران به فارسی دوبله و پس از آن چندین بار از این شبکه پخش شد. استقبال از این کارتون در آن زمان به حدی بود که روزنامه اطلاعات نیز مقاله‌ای را به آن اختصاص داد.پسر شجاع (به ژاپنی:  Don Chuck Monogatari) نام یک سریال کارتونی ژاپنی است. این سریال محصول استودیو Knack در بین سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ است. پسر شجاع در اوایل دهه شصت خورشیدی توسط شبکه اول تلویزیون ایران به فارسی دوبله و پس از آن چندین بار از این شبکه پخش شد. استقبال از این کارتون در آن زمان به حدی بود که روزنامه اطلاعات نیز مقاله‌ای را به آن اختصاص داد.
پسر شجاع یک سریال اپیزودیک بود و هر قسمت آن یک داستان داشت. داستان‌های این کارتون در یک جنگل رخ می‌دهد و شخصیت اصلی آن یک بچه سگ آبی به نام پسر شجاع است.
شخصیت‌های این سریال به رسم کارتون‌های آن زمان به دو گروه مثبت و منفی تقسیم می‌شدند. یه جز پسر شجاع، شخصیت‌های زیر شخصیت مثبت این سریال بودند:
پدر پسر شجاع
خانوم کوچولو
خرس مهربون
دکتر (بز)
در کنار اینها سه شخصیت منفی زیر هم حضور داشتند:
شیپورچی (گرگ)
خرس قهوه‌ای
روباه مکار
همانطور که مشاهده می‌شود نام گذاری شخصیت‌های این سریال در نسخه فارسی آن بطور واضحی با توجه به فرهنگ فارسی زبانان انجام شده‌است.

دانلود کارتون پسر شجاع پسر شجاع قسمت ششم دوبله فارسی
برخی تصاویر گالری
دانلود پسر شجاع قسمت ششمدانلود Don Chuck Monogatari قسمت ششمدانلود با لينک مستقيم پسر شجاع قسمت ششمدانلود با لینک مستقیم Don Chuck Monogatari قسمت ششمدانلود انيميشن پسر شجاع قسمت ششمدانلود انيميشن Don Chuck Monogatari قسمت ششمدانلود کارتون پسر شجاع قسمت ششمدانلود کارتون Don Chuck Monogatari قسمت ششمدانلود رايگان پسر شجاع قسمت ششمدانلود رايگان Don Chuck Monogatari قسمت ششمتماشاي پسر شجاع قسمت ششمتماشاي Don Chuck Monogatari قسمت ششمدانلود کارتون پسر شجاع با لينک مستقيم قسمت ششمدانلود کارتون Don Chuck Monogatari با لينک مستقيم قسمت ششمدانلود انيميشن پسر شجاع با لينک مستقيم قسمت ششمدانلود انيميشن Don Chuck Monogatari با لينک مستقيم قسمت ششمدانلود پسر شجاع دوبله فارسي قسمت ششمدانلود Don Chuck Monogatari دوبله فارسي قسمت ششمدوبله فارسي پسر شجاع قسمت ششمدوبله فارسي Don Chuck Monogatari قسمت ششمکارتون پسر شجاع دوبله فارسي قسمت ششمکارتون Don Chuck Monogatari دوبله فارسي قسمت ششمانيميشن پسر شجاع دوبله فارسي قسمت ششمانيميشن Don Chuck Monogatari دوبله فارسي قسمت ششمدانلود رايگان کارتون انيميشن برنامه کودک پسر شجاع دوبله فارسي با لينک مستقيم قسمت ششمدانلود رايگان کارتون انيميشن برنامه کودک Don Chuck Monogatari دوبله فارسي با لينک مستقيم قسمت ششم
فیلم های مشابه
فیلتر مطالب
ژانر ویدئو
اعمال فیلتر
ژانر حادثه اي (Action)
ژانر ماجراجويانه (Adventure) ژانر کمدي يا طنز (Comedy) ژانر درام (Drama) ژانر حارم (Harem)
ژانر فانتزي (Fantasy) ژانر تاريخي (History) ژانر ترسناک (Horror) ژانر هنرهاي رزمي (Martial arts)
ژانر معمايي (Mystery) ژانر روانشناسي (Psychological) ژانر عاشقانه (Romance) ژانر زندگي مدرسه (School life)
ژانر علمي تخيلي (Science fiction يا Sci-fi) ژانر بريدن از زندگي (Slice of life) ژانر ورزشي (Sport) ژانر خارق العاده (Supernatural)
ژانر تراژدي (Tragedy) ژانر پويانمايي (Animation) ژانر زندگينامه (Biography) ژانر جنايي (Crime)
ژانر مستند (Documentary) ژانر خانوادگي (Family) ژانر موزيکال (Musical) ژانر هيجان انگيز يا دلهره آور (Thriller)
ژانر جنگي (War) ژانر وسترن (Western) ژانر فيلم نوآر (Film-Noir) ژانر موسيقي (Music)
ژانر مسابقه تصويري (Game-Show) ژانر بحث و گفتگو (Talk-Show) ژانر خبري (News) ژانر واقع نما (Reality-TV)
نوع
سال
کشور
دیدگاه های کارتون پسر شجاع پسر شجاع قسمت ششم دوبله فارسی
جنسیت:
اطلاعات من نمایش داده نشود: